Тканина Бязь — це високоякісна бязь, виробництва Пакистану, щільність 125 г/м2. У цій тканині є багато переваг, вона досить щільна та приємна на дотик, зарекомендувала себе як найкращий вибір для постільної білизни. Якісне постільне з приємної тканини Бязь.
ТКАНИНА Б'ЯЗЬ: ПЕРЕВАГИ І ВДОСТИВОСТІ
Сучасні технології неабияк урізноманітнили вибір тканинних матеріалів. Зараз можна купити бязь найрізноманітніших кольорів, і вона, як і раніше, відповідатиме високим зразкам якості. Цю тканину серед інших матеріалів виділяють завдяки низці переваг:
низька зминальність — матерія чудово згладжується, вам навіть не доведеться користуватися парою;
гігієнічність — приємна на дотик і до тіла, чудово пропускає повітря, гігроскопічна (вбирає вологу, зокрема піт);
екологічність — у складі наявні тільки натуральні матеріали, це сприяє тому, що вона гіпоалергенна та не накопичує статичної електрики;
зносостійкість — добре випирається, витримує величезну кількість прань, зберігаючи свій колір, малюнок і розмір.
Догляд за ліжком
Прати тканину треба за температури води не вище 40 градусів, прасувати за середньої температури нагрівання.Постель тішитиме вас щодня яскравими барвами!
Склад: 100% бавовна.
Розміри: Простирадло Бязь Голд 160*200*20 на гумці + 2 наволочки 50*70.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Колір | Графіт |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Тип простирадла | На гумці |
| Розмір | Двоспальний |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
- Ціна: 600 ₴


