
Комплект постільної білизни Страйп-Полісатин Полуторний 150*215 см "Світло сірий"
630 ₴
- Готово до відправки
Страйп-полісатин являє собою різновид сатину з домішкою синтетичних волокон, найчастіше поліестеру. Співвідношення натурального та синтетичного волокна може варіюватися.
Має характерний блиск і шовковисту гладкість сатину.
Більш довговічний і практичний у догляді, порівнюючи з натуральним сатином, завдяки додаванню поліестеру.
Полісатин — це тканина, яка має склад: 50% бавовни та 50% поліестеру. Завдяки такому складу полісатин має гарні властивості — він міцний, не мнеться, не сідає після прання, він не мнеться, швидко сохне та легко прасується. Така тканина дуже практична, слугуватиме вам довго.
Комплект полуторної постільної білизни:
1. Простирадло — 150х215 см — 1 шт.
2. Підковдра — 150х215 см — 1 шт.
3. Наволочка — 70х70 см — 2 шт.
Паковання ПВХ на змійці.
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Полісатін |
| Щільність | 115 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
- Ціна: 630 ₴

