
Комплект постільної білизни Страйп-Полісатин Сімейний 240*215 см Темно-синій
1 010 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 635-25-14
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Страйп-полісатин являє собою різновид сатину з домішкою синтетичних волокон, здебільшого поліестеру. Співвідношення натурального та синтетичного волокна може варіюватися.
Має характерний блиск і шовковисту гладкість сатину.
Більш довговічний і практичний у догляді, порівнюючи з натуральним сатином, завдяки додаванню поліестеру.
Полісатин — це тканина, яка має склад: 50% бавовни та 50% поліестеру. Завдяки такому складу полісатин має гарні властивості — він міцний, не мнеться, не сідає після прання, він не мнеться, швидко сохне та легко прасується. Така тканина дуже практична, слугуватиме вам довго.
Комплект полуторного ліжка:
1. Простирадло — 240х215 см — 1 шт.
2. Підковдра — 150х215 см — 2 шт.
3. Наволочка — 70х70 см — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Сімейний |
| Тип тканини | Полісатін |
| Щільність | 115 г/м2 |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 2 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴

