
Комплект постільної білизни Страйп-полісатин Двоспальний 180*215 см "Пильна троянда"
725 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 635-25-14
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Страйп-полісатин являє собою різновид сатину з домішкою синтетичних волокон, найчастіше поліестеру. Співвідношення натурального та синтетичного волокна може варіюватися.
Має характерний блиск і шовковисту гладкість сатину.
Більш довговічний і практичний у догляді, порівнюючи з натуральним сатином, завдяки додаванню поліестеру.
Полісатин — це тканина, яка має склад: 30% бавовни та 50% поліестеру. Завдяки такому складу полісатин має гарні властивості — він міцний, не мнеться, не сідає після прання, він не мнеться, швидко сохне та легко прасується. Така тканина дуже практична, слугуватиме вам довго.
Двоспальний розмір:
Підковдра — 180 × 215 см.
Простирадло — 180 × 215 см.
Наволочки — 70 × 70 см. (2 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Полісатін |
| Щільність | 115 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 215 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴

